Терминатор на Thumbrintz Pouf, 18 18 18
  • Неодамнешно

Терминатор на Thumbrintz Pouf, 18 18 18

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Терминаторот Терминатор Терминатор Пуф ја прикажува уметноста од Брајан Рубенкер. Неговиот патент, отстранлив печатен капак е направен од трајна полиестерска ткаенина и е целосно машина што може да се пее за лесна нега. Посебен патент вметнат ги содржи трајните мониста на полистирен кои му помагаат на овој квадратен пуф да ја задржи својата форма. Овој печатен отоман има мулти-обоен дизајн. Достапно е во повеќе големини и може да работи со најразлични декори. Оваа ткаенина Отоман обезбедува соодветно место за одмор на уморни стапала, а истовремено создава и дополнително седење. Додадете го овој уникатен додаток во ден или спална соба. Ова седење со терминатор на Thumbrintz ќе направи одличен подарок. Терминатор на Thumbrintz Pouf, 18 "x 18" x 18 " : 18" x 18 "x 18" Печатен отоман со уметност од Брајан Рубенкер. Поднесена, отстранлива печатена обвивка направена од полиестерска ткаенина со лесна нега. Османлијата со одделно вметнување на ткаенини со издржливи монистра на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Овој Pouf е одличен за одмор на уморни нозе и исто така обезбедува дополнително седење. Може да се отстрани капакот; Машинско миење ладен, нежен циклус, сув на воздухот. Овој уникатен POUF за седење е достапен во повеќе големини.