Аукфа Патио Ратан стол, дома затворен разговор плетен ратан столици и сет на биро, рачно изработена градина Ratan loveseate сет на мебел на отворено со поставена перница, к
  • Неодамнешно

Аукфа Патио Ратан стол, дома затворен разговор плетен ратан столици и сет на биро, рачно изработена градина

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мултифункционални плетени ратан столчиња и биро сет е идеално за внатрешен двор, градина, балкон и базени, кои можат да се организираат во најразлични конфигурации. Во ред е за плоча на отворено, обезбедувајќи стилски и удобно лежење. Вие нема да бидете разочарани од овој висококвалитетен изграден плетен. Уживајте во вашето слободно време : Овој дизајн на корисникот за додавање табела за разговор помеѓу овие 2 седишта ви носи удобен пристап до она што ви треба, како што се 2 чаши чај, или неколку прилепувања, што навистина може да ги направи овие 2 говорници многу поблиску. Исто така, оваа табела за разговори е поврзана со 2 седишта, веруваме дека овој дизајн може да го олесни и складира и складира. Овие патентирани перничиња се исполнети со густ памук за оптимална удобност и релаксација . Цврста и издржлива конструкција : Сетот за разговор со 2 седишта е изработен од челична рамка и ПЕ плетен. PE Wicker е поотпорен на сонце, дожд и топлина, подобро од традиционалниот плетен материјал, вклучувајќи 2 единечни седишта, 1 маса за разговор и перници за седишта. Комплетот за разговор ќе ве компанија со години . Спецификација : Перница на капакот на капакот : Бела. Големина на производот на сетот за разговор : 49,2 "x 19.2" x 33 "(L x w x h). Тежина на сет на разговор : 34 фунти. Тежина на тежина на сет на разговор : 220 фунти (1 SET). Пакетот вклучува : 1 x со две седишта Ратан Чаир.