Маици со кратки ракави за девојчиња за бебе и велосипед кратки 4-парчиња сет на облека за мешавина и натпревар, големини 4-16
  • Неодамнешно

Маици со кратки ракави за девојчиња за бебе и велосипед кратки 4-парчиња сет на облека за мешавина и натпревар,

DEN 268.80

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете ја вашата малечка на сите, омилени ловци на мали распродажба, кога таа ја носи графичката маица за девојчиња за девојчиња и шорцеви за велосипеди. Носете го за време на секоја сезона и совршено за секоја пригода! Овој сет ќе биде нејзин одење во Парче во нејзиниот плакар и ќе ги импресионира сите! Таа може да избере кој сет сака да карпа! Таа сигурно ќе се истакне од толпата. Екипаж. Кратки ракави. Графички фронт на бебето Јода. © Дизни, сите права се задржани. 60% памук/ 40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Вклучува : 2 комплети маица и шорцеви. Графички комплети на девојчињата за бебиња Јода.