Момци за чудо нација за влечење панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски
  • Неодамнешно

Момци за чудо нација за влечење панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за носење стил овозможен од Wonder Nation! Гардероба што мора да ја има, панталоните на овие момчиња совршено со неговиот омилен мета или врвот за да го завршат изгледот без разлика дали е играно игралиште или игри дома. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Докажано дете тешко : еластична половината за дополнителна удобност. Панталони на момчињата од чудо нација.