Mukенски Mukенски Хенли и печатени панталони, сет со пижами со 2 парчиња
  • Неодамнешно

Mukенски Mukенски Хенли и печатени панталони, сет со пижами со 2 парчиња

DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мекиот плетенка од путер и забавните отпечатоци ја прават оваа пижама на Мук Лукс да постави задолжително за спиење. Во собата се одликува со долги ракави на Хенли и печатени PJ панталони за без напор салон и достоен изглед на соништата. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. ФИТ : Опуштено. Врвни карактеристики : стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; Плакета на копчето Хенли. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за удобност; печатење на сите. Мук Лукс пижама постави за жени.