Земете завет 14 11 Рустикална рамка за потпишување на гости
  • Неодамнешно

Земете завет 14 11 Рустикална рамка за потпишување на гости

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еклирајте ги негуваните белешки и доброто одмори од најблиските со Take Aw Aven Rustic Svend Guest Book Tabletop Frame со 100 срца за потписи, дрвена рамка, 14 "x 11 "! Кога големиот ден ќе заврши, додадете личен детал во декор на вашата соба со овој стилски и срдечен чувар. Белата дрвена рамка вклучува отсечен слот за гостите да се спуштат во вклучените дрвени срца, исполнувајќи ја со нивната loveубов и добро желби. Земете завет за рустикална свадба за венчавки со таблети со 100 срца со потписи, дрвена рамка, 14 "x 11" Совршен чувар за вашиот голем ден. Прикажете и чувајте ги срдечните пораки од најблиските. Дрвената рамка додава во декор. „Сите затоа што две лица се за inубија“. Вклучува штанд на рамката и куки за лесен приказ. Мерки : 14 in. X 11 во . Содржина : 1 дрвена рамка, 100 дрвени срца.