Романтични романтични женски породилни шорцеви со вратоврска
  • Неодамнешно

Романтични романтични женски породилни шорцеви со вратоврска

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од романтични цигани доаѓаат овие плетени предни шорцеви. Има вратоврска на половината, така што краткото може да се прилагоди за удобност. Направено од 100% рајонска ткаенина, ова кратко е неверојатно пријатно и овозможува лесно движење. Носете го ова кратко со блуза и сандали за совршена облека за еден ден надвор со пријателите. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Врза на половината. Романтични романтични женски породилни шорцеви со вратоврска.