Jordордаче женски среден пораст слаби обликувајќи слаби фармерки
  • Неодамнешно

Jordордаче женски среден пораст слаби обликувајќи слаби фармерки

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слаби фармерки што се обликуваат - вртете се себеси затоа што не сонувате! Фармерките со среден пораст на Jordордаче имаат скриен предниот панел што помага да се создаде елегантен, помазен изглед. Тоа е како магија! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 4. Среден пораст. Слаби одговара. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Панел за предно обликување. 64% памук/27% Реприви Полиестер/7% Рејон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Jordордаче со среден пораст обликувајќи слаби фармерки за жени.