Геометриска шема на „Ступел индустрии“ Спортски плеери Графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 3, дизајн од Аролин Вајдерхолд
  • Неодамнешно

Геометриска шема на „Ступел индустрии“ Спортски плеери Графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна

DEN 791.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : сет од 3 парчиња, секоја табла е врамена од 16 x 1,5 x 20. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 3 PC, секоја е 11 x 1,5 x 14 големи : 3pc, секоја е 16 x 1,5 x 20 преголема : 3pc, секоја е 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја . Уметнички дела се однесуваат на : спорт, кошарка, бејзбол, фудбал, шема, геометриски, тимски спортови, играч, спортист. Дизајн од Аролинн Вајдерхолд.