Комптен поштенски погодок на врвот бело
  • Неодамнешно

Комптен поштенски погодок на врвот бело

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Pulенскиот компетент 1/2 zip Long Sneave Pulverover нуди конструкција на термичка ткаенина што ја рециклира телесната топлина, создавајќи изолационен топол слој помеѓу телото и облеката. Т. Мизуно е јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Термичка ткаенина за истегнување. 1/2 поштенски дизајн за леснотија на вклучување/исклучување. Лого за пренос на топлина. Mizuno изведба на вратот.