Викторија Борхес „Терацо Шардс VII“ платно уметност
  • Неодамнешно

Викторија Борхес „Терацо Шардс VII“ платно уметност

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Истакнати бои : црна, тен, кафеава, сива, бела светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа.Уметник : Викторија Боргесјубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има апстрактна пригушена шема. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија.