Роамер машки кварц аналогно прикажување злато сребрена бирање со злато нараквица со две тони 963637471590
  • Неодамнешно

Роамер машки кварц аналогно прикажување злато сребрена бирање со злато нараквица со две тони 963637471590

DEN 1098.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Роамер машки кварц аналогно прикажување злато куќиште Сребрен бирање со две тони злато нараквица Швајцарија направени / бирање боја : сребрена / нараквица Боја : Два тона злато / нараквица Материјал : Не'рѓосувачки челик / Дијаметар на случај : 42мм / отпорна на вода на 100м (330ft). Заштитете од распрскувачи на вода и вклучува потопување, вклучувајќи туширање, капење, пливање или миење садови, но не вклучува нуркање.