Бесплатно собрание женско мечело руно половина патент -кошула
  • Неодамнешно

Бесплатно собрание женско мечело руно половина патент -кошула

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто. Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска униформа помина долг пат. Уште лудо топло и удобно, овој пулвер во тешка категорија од бесплатни парови со склопување со фармерки и чизми за паметен, обичен изглед. Продаден исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : Тешка категорија за да ве задржи топло и удобно. Деколте : Високо деколте. Затворање : стил на пуловер со затворање на полу-зип. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Женска половина патент џемпер од Шерпа од слободно собрание.