Јура светски мега уништувачи диносаурус акција фигура играчки годишни и нагоре
  • Неодамнешно

Јура светски мега уништувачи диносаурус акција фигура играчки годишни и нагоре

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подгответе се за големи возбудувања и авантура со Jurassic World Dino Escape! Овие диносауруси со поголеми мега уништувачи вклучуваат месојади и тревопасни животни и имаат напреден напад на напад. Активирајте ги нападите на диносаурусите за да се избијат од нивните ограничувања и да се подготват за битка. Со подвижни зглобови, реално скулптурирање и автентична декорација, тие се подготвени за игра на диносаурус или мега -дисплеи. Прави одличен подарок за деца на возраст од 4 години и нагоре. Боите и украсите може да се разликуваат. Бидете дел од возбудлива акција и авантура со Jurassic World Dino Escape!. Овие големи јура -светски мега уништувачи на диносаурусите се избиваат од нивните ограничувања и имаат жестоки карактеристики на напад! Тие се подготвени за огромна количина на борбена акција!. Одлично за активна игра или создавање мега дисплеј, секоја фигура вклучува подвижни зглобови, реалистично скулптури и автентична декорација. Секој се продава одделно, предмет на достапност . Тоа е совршен подарок за возраст од 4 години и наназад, особено во светот на Јура и оние кои сакаат диносауруси!. Преземете ја апликацијата Jurassic World Facts (Android и i OS) за повеќе забава со диносаурус! Апликацијата ви овозможува да го скенирате вашиот диносаурус и да го гледате како оживува, зумирате на диносаурусите одблизу, да ги слушнете татнерите на диносаурусите, да научите забавни факти за диносаурус и многу повеќе.