Компанија за подигање на портланд, женска есенска лизгачка мокасин
  • Неодамнешно

Компанија за подигање на портланд, женска есенска лизгачка мокасин

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лизгајте се во пријатна модерна удобност-вашите нозе ќе ви се заблагодарат! Овој трендовски мокасин има луксузно крзно поставување и еластична велур, заедно со детали за зашивање и симпатична лак. Конструкција на сите веган за дополнителен мир на умот. Веганско крзно. Вегански велур.