Chama Chama Womens Plus Sigure Tunic Tunic врвови со проточно неправилно копче за полите лабава маица за блуза
  • Неодамнешно

Chama Chama Womens Plus Sigure Tunic Tunic врвови со проточно неправилно копче за полите лабава маица за блуза

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој едноставен дизајн од Chama е исечен со долги линии, замав исечен и проточен неправилен полите украсени со копчиња на страна. Совршена комбинација за лесно вклопување, но сепак стилски и софистициран изглед. Ласкаво и удобно, овој врв на туника за жени со плус големина е одлична опција за разноврсен стил во секоја сезона. Подолгата должина на туника за поголема покриеност е погодна за хеланки или фармерки на фаворити. Карактеристики - Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Мека, истегната и дише. - избор на боја : црна; Пинк - деколте : Тркалезен врат - Должина на ракавот : 3/4 ракав. - Силуета : проток А -линија - Дизајн : Неправилен полите на замав; подолго на страните; Декорација на копчињата - Грижа : Нежна машина за перење - Вклучен е пакет : 1 женски Туника Топ - одговара : Точно до големината. Погледнете ја табелата со големина. - Сезона : пролет; лето; есен; Зима - прилики : случајно, работа, дневно носење, датира, основна, канцеларија, забава - стил : плус големина 3/4 ракав Туника за жени; Femaleенски блуза со три четвртини ракави; Кошули за декорирање на копчето за вратот за плус големина жени дами девојки.