Групна AFCM5020GRAY-2ND GROW NEPRENE CAR CAR SEAT за 2011 година- Toyota Sienna со освежувач на воздухот
  • Неодамнешно

Групна AFCM5020GRAY-2ND GROW NEPRENE CAR CAR SEAT за 2011 година- Toyota Sienna со освежувач на воздухот

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број на дел од производителот : AFCM502020 Gray-2nd пакет вклучува : 2 наслови на седиштата на предните корпи, 2 одделни капаци на потпирачот за глава. Вклучува освежувач на бонус воздух. Доаѓа во бои како што се беж / црна, црна, сина / црна, сива, сива / црна и црвена / црна. Оваа уникатна карактеристика им овозможува на вашите воздушни перничиња со странични влијанија со потребниот дозвола за да се влезе во акција слободно и лесно . Неопренот отпорен на вода ги штити вашите седишта за автомобили од хаос предизвикани од истурена храна или пијалоци и други штети. компатибилен со 2011-2020 Toyota Sienna. Стилизирајте го вашиот ентериер со нивната привлечна шема на дијаманти -бод . повеќеслојни материјали - конструирани од 4 слоја на дишење, издржливи ткаенини. Обично вклопување за 2011-2020 година Тојота Сиена. Овие капаци на седиштата работат со загреани и ладни места. Совети за чистење : Машинско миење ладно, нежен циклус.