Џемпер за срца со време на време и време на женски
  • Неодамнешно

Џемпер за срца со време на време и време на женски

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го забавно и стилски со овој моден џемпер од време и TRU! Овој удобен, лесен пуловер располага со привлечен дизајн кој помага да се додаде малку поп во нејзиниот ансамбл. Изработена во ткаенина од памук, овој женски џемпер лесно се спарува со вашите омилени фармерки за симпатичен, обичен изглед. Можете исто така да го направите облечен со одличен пар пакувања! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за контраст однапред. Maseенски моден џемпер од време и Tru.