Дигитална електронска безбедна безбедносна заклучување на тастатурата за домашни работи за накит за домашни канцеларии
  • Неодамнешно

Дигитална електронска безбедна безбедносна заклучување на тастатурата за домашни работи за накит за домашни

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : 1. Безбедносен безбедносен безбедносен безбедност со електронско заклучување на тастатурата и 2 копчиња за итни случаи, 2 завртки на живи врата и отпорни на пр. 2. Димензии на производот : 9 "(l) x 6,7 " (w) x 6,7 "(H), Внатрешни димензии : 8,7 " (л) x 6,3 "(w) x 6,3 " (ч) 3 Конструиран со засилен цврст челик со дебелина од 2мм, 4мм дебела влезна врата за поголема безбедност, шарки за доказ во внатрешноста, подлога за тепих на внатрешното дно. 4. Електрично заклучување за кое се потребни батерии со големина од 4 x AA-големина (вклучени), програма 3 до 8 цифри. 5. Две претходно дупчат дупки за монтирање на wallидови/подни/кабинети, доаѓаат со завртки за прицврстување за прицврстување. Дигитална електронска безбедносна кутија Vivohome w/ заклучување на тастатурата за домашни работи за накит.