Остани златни виножита од јуниори Француски Тери Тери Долг ракав маица и салон шорцеви, сет за спиење со 2 парчиња
  • Неодамнешно

Остани златни виножита од јуниори Француски Тери Тери Долг ракав маица и салон шорцеви, сет за спиење со 2

DEN 399.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете златни со овие забавни отпечатоци од виножито на францускиот сет за спиење Тери, во која има кул маица со долг ракав и пријатни дневни шорцеви со моден напред суров полите за дополнителна талент. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. ФИТ : Опуштено. Карактеристики на пулвер : стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; печатење на сите. Карактеристики на шорцеви : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со влечење за удобност; два џебови од страничен слој; печатење на сите; сурови полите. Виножито пижами за жени.