Чудо на нација Девојки девојки пукаат сандали со плетенка, големини 7-12
  • Неодамнешно

Чудо на нација Девојки девојки пукаат сандали со плетенка, големини 7-12

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Таа ќе ги сака овие девојки за мали деца, кои се плетеа со плетенка со рамни сандали од „Wonder Nation“ и нивниот спортски изглед. Овие сандали со рамна форма имаат убава контурирана удобност и цврста надворешна плоча на TPR. Плетенскиот дизајн му дава на вашето малечко стилски изглед и прилагодливото затворање на лентата за токи обезбедуваат безбедно вклопување. Исклучиво на материјал : полиуретан (ПУ) горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : лента за токи. Карактеристики : Отворен пети; Дизајн на плетенка за вратоврска; Флексибилна, не-обележување на надворешната страна; Удобно стапало. Плетен сандали за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.