Бесплатно склопување женски плоштад со долги ракави
  • Неодамнешно

Бесплатно склопување женски плоштад со долги ракави

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Верувајте во класиците. Плоштадот на Слободното склопување е основен главен гардероба што го заслужува центарот на вниманието. Опуштено и супер мекото со тој став за секој нешто-си за повторно и повторно, ова е основно. Ексклузивно на материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : странични парчиња; Супер-меко чувство. Плоштад со долги ракави за жени од слободно собрание.