Terra & Sky Women's Plus Size Simear Cargo Sharts
  • Неодамнешно

Terra & Sky Women's Plus Size Simear Cargo Sharts

DEN 236.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку стил инспириран од комунални услуги со Terra Drawstring. Отворете ги џебовите однапред и назад. Товар џеб од страна со затворање на размавта на копчето Snap. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина женски шорцеви од Terra & Sky.