Машка алатка кратка
  • Неодамнешно

Машка алатка кратка

DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

68% памук 29% најлон 3% Spandex цврста машина миење ладно одделно, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно 68% памук 29% најлон 3% Spandex цврста машина миење ладно одделно, само не-хлор Белење кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.