Фишер- Откријте 'n растат приказни за проекција на приказни.
  • Неодамнешно

Фишер- Откријте 'n растат приказни за проекција на приказни.

DEN 607.20

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Fisher-Price Discover N Grow Storybook Projection Soother има музика и ноќна светлина за да помогне во смирување на вашето бебе да спие. Исто така, вклучува осум шарени проекции на сцената со четири приказни, како што се Еј Диддл Дидл, Док на Хикори Дикори, мала starвезда на Твинкл Твинкл, и бебето-бај-бај-бај, за да го воодушеви вашето малечко. Можете дури и да ги пренесете вашите омилени приказни за детството со ова смирувачко светло за проекција. Исто така, можете лесно да ги превртите страниците на приказната за креветчиња за да ги промените сликите. Ова бебе со рибари со рибари доаѓа со далечински управувач за лесно и тивко рестартирање на проекторот. Искористете го овој рибар-цена на расадникот на бебето и гледајте како него/нејзин воодушевен до 20 минути смирувачка музика и забава за време на приказната. Потребни се четири батерии Ц за функционирање. Fisher-Price Discover N Grow Storybook Projection Soother : Age Range : Раѓање до 24 месеци. Вклучува 4 класични приказни. 8 Шарени проекции на сцената. Свртете ги страниците на приказната за креветчиња за да ги промените сликите. Далечинскиот управувач овозможува лесно рестартирање без нарушување на бебето. Приказните вклучуваат : . Еј Дидл Дидл. Хикори Дикори Док. Трепкајте, трепкајте мала starвезда. Рок-бај бебе. Контрола на моќност/волумен. Бара 4 батерии на Ц (не се вклучени). Далечинскиот управувач бара 2 батерии на ААА (не се вклучени).