Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Мода за шопинг торба ’мода - црна, бела
  • Неодамнешно

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Мода за шопинг торба ’мода - црна, бела

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Глам за торбичка, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација и моден дизајн со модна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата мода и глам wallидна уметност платно за отпечатоци „мода“ за торба за шопинг - црно, бело.