Ридли Х -Траил чакал велосипед - рамка за легура со тркала од 650b и големина на мајмуни SRAM, тиркизна
  • Неодамнешно

Ридли Х -Траил чакал велосипед - рамка за легура со тркала од 650b и големина на мајмуни SRAM, тиркизна

DEN 159.36

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

SRAM Apex 1 Group Set. Сите враќања мора да бидат преку тимот за поддршка на клиенти наведен погоре. За прашања на производи, враќања, гаранција или помош со правилна големина на велосипед, ве молиме испратете е-пошта или јавете се на нашиот посветен тим за поддршка на Info@Ridley- (888) 905-8243 EXT 3 за продажба и EXT 4 за техничка поддршка помеѓу 21-5 часот ( PST). Велосипедот со чакал X-Trail лесно се префрла од возење со чакал, до велосипед на патишта, во циклокрос, само со промена на поставувањето на тркалото, а рамката нуди дарежлива 38 мм дозвола за гуми. Препорачуваме секогаш да носите шлем додека возите.Велосипедот со чакал Ридли Х-Траил е унисекс чакал и циклокрос велосипед што е изграден на најфлексибилната платформа за рамки на Ридли. Што е вклучено во полето : велосипед без педали, прирачник за сопственик и комплет за рефлектори.