С. Поло Асн. Јакна за мафија за машка боја
  • Неодамнешно

С. Поло Асн. Јакна за мафија за машка боја

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашата нова облека за надворешни работи за опфаќање на елементите од американскиот Поло Асн. Оваа јакна со качулка со качулка од американскиот Поло Асн. Се одликува со дизајн на боја на боја и е направен во ткаенина отпорна на вода за да помогне да се одржи суво. Класичниот изглед на пуфер е совршен за да се загрее за време на студените зимски месеци без разлика дали е за време на викендите или за време на патувања во работна недела. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно. Тежина : Тешка категорија. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : Супер подуен дизајн; Апликација која претставува капитен на Поло -тимот; Печатење во воден жиг на ракави; детали отпорни на вода. Јакна за машка качулка од САД од Соло Поло Асн.