Сино топаз смарагдно-исечено ореол со бел топаз Стерлинг Сребрен Сплит Шанк прстен, големина 7
  • Неодамнешно

Сино топаз смарагдно-исечено ореол со бел топаз Стерлинг Сребрен Сплит Шанк прстен, големина 7

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Смарагдно сино топаз 9мм x 8mm (4 ct. T.G.W.) го позајмува овој зрачен прстен, особено гламурозен привлечност. Опкружена со хало дизајн и отворена шипка од бел топаз (.46 ct. T.G.W.), овој прстен ќе искра. Поставено во сребро. 4.46 КТ. T.G.W . Стерлинг сребро. Прстен за дизајн на хало.