Трговска марка ликовна уметност летен концерт платно уметност од Бета Цицовска
  • Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност летен концерт платно уметност од Бета Цицовска

DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични производи во различни големини, трговска марка ликовна уметност „летен концерт“ платно уметност од Бета Цицовска : Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.