О Беј Темно сив шеврон органски памучен плоштад за покривање на перници
  • Неодамнешно

О Беј Темно сив шеврон органски памучен плоштад за покривање на перници

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

OX BAY Темно сив шеврон органски памук плоштад 4 парчиња Покриена перница сет : : Со сложена геометриска дизајн на Bird Seye, оваа перница е сигурно да го привлече окото. Контрастното боење прави лесен додаток на вашиот простор, исто така. Меко на допир, ставете го на кревет или кауч за подобрување на домот. Рачно изработен со клиентот во умот, нема компромис за удобност и стил со оваа лесна за употреба перница. Рачно изработено. Затворање на патент. Поставете само перница- покритие. Сив и слонова коска шеврон/геометриски.