Машки концепти спорт спортирана сива флорида државна семиноли приемник четкани плетени шорцеви
  • Неодамнешно

Машки концепти спорт спортирана сива флорида државна семиноли приемник четкани плетени шорцеви

DEN 380.16

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете удобна завршница на кој било изглед со овие приемници на приемник на државни Семиноли во Флорида. Овие шорцеви од концепти спортови со впечатлива вознемирена графика и постава од руно. Еластичната лента за половината им дава на овие шорцеви на државните Семиноли во Флорида опуштено целодневно вклопување. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Две странични џебови. Бренд : Концепти Спорт. Раширена графика за печатење на екран. Увезени. Официјално лиценциран. Големина М мерки за инсем приближно. 9 ''. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Еластична лента за половината со влечење. Материјал : 78% памук/22% полиестер. Поставена од руно.