Кратко за ладење на жени
  • Неодамнешно

Кратко за ладење на жени

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнете го денот чувствувајќи го најдоброто со џокејскиот живот ™ Слатката за слабеење на допир. Дизајнирано за удобно да го намали вашиот стомак, тоа е совршен пар за секојдневно носење под здолништа, фустани и панталони. Направено од мазна, истегната микрофибер ткаенина што ја гуши влагата, овој стил на спојување (Р) ви помага да се чувствувате ладно и суво од утро до ноќ. Искусете секојдневно слабеење и целодневна самодоверба со оваа кратка долна облека што мора да ја смалува. Мазен, истегнат микрофибер. Удобно тенок стомак. Ткаенината за губење ви помага да се чувствувате ладно и суво. Удобен дизајн (r) дизајн. Совршено за секојдневно носење под здолништа, фустани и панталони.