Софија фармерки женски аура високи издигни фармерки за подигање на слабиот удар
  • Неодамнешно

Софија фармерки женски аура високи издигни фармерки за подигање на слабиот удар

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како се враќате со кул тексас? Лесно. Лизгајте се во фармерките за подигање на фармерките на Sofia Jeans и спарете ги со омилениот мета или каросерија за трендовски изглед. Овие современи фармерки се оддалечуваат од дизајнот од пет џеб и го одржуваат забавно со џебови од поштенски пакети. Кик -багажникот исечен со сплит полите стилски делови за да ги покаже вашите омилени обувки. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿cómo sentirte cómoda en unos фармерки Que se vean bien? Fácil. Понте Лос Jeansинс де Корте де Пјерна Пара Бота Аура де Софија фармерки y Combínallos con tu camiseta o bodi favorito para un изгледа модерно. Estos Jeans de Tendencia Rompen con el diseño de cinco bolsillos llegan con divertidos bolsillos con cremallera. Ел Корте де Пјерна Пара Бота Кон Абертура en el ruedo deja ver tu calzado фаворити con con estilo. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la modelo mide 5ʹ9ʺ y viste una talla 4. одговара : слаби вклопување; bootcut нога/тале Адеадо; Корте де Пјерна Пара Бота. Подигање и инсејм : високи; 10 ”преден пораст; 15,25 ”Подигнување на грбот; 32 ”inseam/tiro alto; 10ʺ de Tiro Delantero; 15,25ʺ де Тиро Трасеро; 32ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : 2 предни џебови за поштенски патенти и 2 џебови за грб имаат најважни работи/2 Bolsillos delanteros con cremallera, 2 bolsillos posteriores para lo e Sencial. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; детали за предните чевли; Сплит Хем/Мезклила Елстица; Пресилис Пара Цинтун, Детал де Костра Ал Френте; Рудо Абиерто. Зошто ќе го сакате : Со високиот дизајн направен во стрии, овие фармерки нежно ги гушкаат вашите кривини за ласкаво вклопување. Тале фаворит . женска аура со висок пораст слаби фармерки за подигање од фармерки од софија фармерки од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.