Трговска марка ликовна уметност Зимски лисици платно уметност од Карла Мартел, црна мат, дрвена рамка
  • Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Зимски лисици платно уметност од Карла Мартел, црна мат, дрвена рамка

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче, собрано, се одликува со лисици во шума покриена со снег. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.