Без граници на врвот на резервоарот на јуниорите и сет на хеланки, 2-парчиња
  • Неодамнешно

Без граници на врвот на резервоарот на јуниорите и сет на хеланки, 2-парчиња

DEN 270.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чудесно од глава до пети без граници на врвот на резервоарот и хеланки. Од салата до задниот двор, овој Sassy сет ве одржува симпатична и удобна, без разлика дали го носите заедно или се мешате и одговарате со вашите други омилени гардероба. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Top Top и Leggings Size : Model е 5’10 ”и носи големина на резервоарот со големина : опремени; стајлинг на пуловер; деколте за лажичка; без ракави; искривени страни со прилагодливи врски; печатење на сите. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; широка еластична лента за половината за дополнителна удобност; висок пораст; тенок вклоп; печатење на сите; Рушени глуждови. На врвот на резервоарот на јуниорите и хеланки 2-парчиња поставени од без граници.