Прибор за готвење на лакуини
  • Неодамнешно

Прибор за готвење на лакуини

DEN 799.52

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Здруженија за готвење лакуини, готвење, рубин лакуински садови за готвење на вашата кујна со овој сет за готвење и за fallуби се во готвење одново. Идеално за практично и функционално готвење. Грациозна рубинска боја за додавање стил во вашата кујна.