Технички засилувач за напојување на каналот Pro 2u Pro канал
  • Неодамнешно

Технички засилувач за напојување на каналот Pro 2u Pro канал

DEN 543.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нема потреба да се искачувате зад вашата опрема за да ја вклучите и исклучите оваа! Исто така, постои карактеристика на ниво на клипинг која осветлува црвено за да ги предупреди кога нивото на клипинг се достигнува и елип; еден брз поглед кон предниот панел и ќе видите дека вашиот влез е на соодветно ниво.