Фантоскоп Гингам проверка карирана фарма куќа летен плоштад декоративна фрлање перница за кауч, 20 20
  • Неодамнешно

Фантоскоп Гингам проверка карирана фарма куќа летен плоштад декоративна фрлање перница за кауч, 20 20

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие фантоскоп биволи/гингам проверувач карирани пролетни декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 3 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ") 5 бои (жолти/бели, розови/бели, зелени/бели, итн.) И 2 различни гингами. Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре .. За фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница ги покрива со инсерти. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 20x20 инчи/50x50 см. Боја : Сина. Број : Сет на 2. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.