Времето и Времето ткаен резервоар за жени
  • Неодамнешно

Времето и Времето ткаен резервоар за жени

DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Освежете ја вашата гардероба со овој лесен и воздушен резервоар од време и TRU. Изработено во ткаенина со постелнина, овој опуштен резервоар совршено ги меша удобноста и стилот само на време за сезоната на топло време. Материјал : 54% постелнина/46% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : В- врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаено тело. Timeенски резервоар без ракави за ленти од време и TRU.