Петит Лем девојче целосен сет - сина
  • Неодамнешно

Петит Лем девојче целосен сет - сина

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сетот на комбинезоните на оваа девојка „Фламинго“ има прекрасно гроздобер чувство што е одлично за датуми за игра и посети на паркот. Кошулата со пелена е завршена со копчиња за Snap за лесно менување кога е надвор и околу, додека целокупните ленти за рафли го прават вашето мало девојче да изгледа сè пораснато. • Состав : Jerseyерси (95% памук, 5% спандекс), француски Тери (60% памук, 40% полиестер) • Копчиња за SNAP за лесно менување • миење на машината.