Exofficio give-n-go sport 6 боксер кратко црно
  • Неодамнешно

Exofficio give-n-go sport 6 боксер кратко црно

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долна облека родена за да патува, на боксерот Give-N-Go 6 "Само што треба брзо миење на мијалник и е подготвена за уште еден ден на авантура. Подготвено вклопување нежно драпете од телото за оптимална удобност. Новата ткаенина за ултралесна мрежа е мека и многу Ткаенината од мрежење со дијаманти за истегнување на дијаманти е многу дише и брзо се суши. Екстремно брзо сушење и високо дише ткаенина. Летачки панел конструиран со класична мрежа за давање-n-go за дополнителна поддршка.92% најлон, 8% ликра спандекс.Мачин миење ладно, суво суво ниско.Ако не сте целосно задоволни од вашата набавка, вие сте добредојдени да вратите какви било неоткриени и неизмиени предмети со ознаки Вклучени непроменети и оригинални пакувања. Подигање на грбот : 13 Во отворање на нозете : 18 во Егзифио дај-Н-Го-спорт 6 „Боксер кратко црно.