Mohawk Home Huffman Ornativelate Runner reg, црвен, 1'11 8 '
  • Неодамнешно

Mohawk Home Huffman Ornativelate Runner reg, црвен, 1'11 8 '

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата на килими во областа Мохавк Хафман се одликува со традиционален украсен дизајн во најразлични комбинации на богати палети на бои, како што се сина, крем, сива, розова, црвена и црна боја, што носи исклучителен стил на кој било простор. Беспрекорно завршено со напредна машинска ткаена технологија, оваа колекција има раскошно меко чувство, брилијантна јасност во боја и богато дефинирани детали со сигурна издржливост потребна за зафатени домаќинства. Достапно во распрскувачи, тркачи и други популарни големини, оваа област килим е одличен избор за додавање стил на најразлични простори во вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, спалната соба, канцеларијата, кујната, ходникот, влезот и повеќе . Направено од трајна машина ткаен полипропилен. Дамки и избледени отпорни, совршени за области со висок сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња. Купот со низок профил помага во намалување на опасностите од тропање и пречки во влегувањето во зафатените простори. Clear Coat La Tex поддржува поддржува фиксна форма и прецизно поставување. Лесна грижа и чиста, едноставно вакуум редовно и забележете чист со благ детергент и вода. Големина /боја : 1'11 "x 8 ' /црвена.