COMO BLU Women'sенски плус големина Атлетизма за атмосфера нагоре и 9
  • Неодамнешно

COMO BLU Women'sенски плус големина Атлетизма за атмосфера нагоре и 9

DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична и удобна шорцеви од худи и велосипеди поставени од COMO Blu го карпи вашиот стил на вежбање или спарете го со свеж пар клоци за викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Дво парчиња сет вклучува : шорцеви со худи и велосипеди. Худи : прикачен аспиратор; Затворање на поштенски патенти. Шорцеви : Прибл. Inseam : 9 "; стилизирање на влечење; еластична лента за половината.