Редовно вклопување на ногата на машката за машка машка панталона
  • Неодамнешно

Редовно вклопување на ногата на машката за машка машка панталона

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Редовни мачки за истегнување на карго -панталони/б> Врзани машки панталони за машка панталони за истегнување на карго -панталони имаат лев карго џеб со размавта, два мали џебови со оџаци со клапи на десната нога, и заварувајте ги џебовите на колкот за да носат сè што ви треба за денот. Цвест над задното колено обезбедува подобро движење и удобност, и целата издржливост што сте ја очекувале од Wrangler. Редовно вклопување. Отворено отворање на нозете. Седи под природна половината. Лев карго џеб со размавта. Две џебови со оџаци со клапи на десната нога. Заварувајте ги џебовите на колкот. Замачкани предни џебови. Бесплатно да се истегне ткаенина. 98% памук, 2% спандекс.