Време и време женска странична вратоврска јамка за капење дно
  • Неодамнешно

Време и време женска странична вратоврска јамка за капење дно

DEN 174.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Lookе изгледате одлично додека се релаксирате во кабана или фаќате неколку бранови со ова шик дното на капење од време и TRU. Со умерено покритие, среден пораст и трендовски сет на детали за чипка на страните, ова дно добро се координира со времето за совпаѓање и врвовите на Tru (продадени одделно) или со други парчиња од вашата колекција за пливање за пливање. Ова дно е достапно во разновидни бои со суптилна ребрести текстура. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU женски страничен вратоврска јамка за капење дно : 82% најлон, 18% спандекс. Дното на костимот за капење. Среден пораст. Умерено покритие. Ребрести текстура. Детали за странична вратоврска со клуч. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се суши, не пеглајте.