Скоро природно 7,5ft. Ванкувер ела природен изглед вештачка новогодишна елка со јасни LED светла и гранки што се наведнуваат, зелена боја
  • Неодамнешно

Скоро природно 7,5ft. Ванкувер ела природен изглед вештачка новогодишна елка со јасни LED светла и гранки

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете традиционална Божиќна сцена во вашиот дом или канцеларија со помош на оваа вештачка елка! Комплетно без одржување, оваа реална лажна елка во изглед може да се пофали со темна колекција на зимзелено зеленило со 2942 совети за гранка што може да ги покаже вашите омилени декоративни акценти. Пристигнувајќи пред-строги со 650 светла за да се елиминираат tangles и да се стабилизираат на придружниот штанд, оваа величествена вештачка елка од 7,5 ’не само што ќе направи украсување ветре, туку ќе обезбеди вашиот дом да биде секогаш сезонски исполнет за наредните години. Скоро природно 7,5ft. Vancouver Fir природен изглед вештачка елка со 600 јасни LED светла и 2942 гранки што се наведнуваат, зелена : Севкупна димензии на производот : 36in. W x 36in. D x 90in. Ч; Мерењата се од дното на дрвото до најоддалечената проширена гранка. Димензиите на ширина се пресметуваат и од најоддалечената испружена димензија. Само за затворено употреба. Пред-строги со 650 светла за да се елиминираат tangles и јазли. Содржи 2942 совети за украсни украси. Доаѓа стабилизирана на придружен штанд. Идеална декорација на празници. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги гранките за да ја постигнете посакуваната полнота.