Часовна удобност Кат широка ширина чипка до удобни кожни чевли црна 9,5
  • Неодамнешно

Часовна удобност Кат широка ширина чипка до удобни кожни чевли црна 9,5

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

24 -часовна удобност Кат дополнителни чевли со широка ширина. Овие 0,5 "Ниско потпетици издржливи и лесни чевли со чипка на чипка се карактеризираат со удобна амортизирана топлина и задниот бројач, гумена надворешна плоча која обезбедува максимална влечење, и кожа горниот дел за континуирана дишеност и околу часовникот поддршка и стабилност. ** купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатен превоз и размена, лесни поврати од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Fairfield NJу ерси, го започна своето производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата сорта, нашата сорта, нашата сорта, нашата сорта, нашата разновидност на брендовите за трговска марка (24 -часовна удобност, Peerage, Fuzzy и Floral) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (E) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Чипка нагоре. 0,5 "Ниско потпетица. Тркалезна пети. Максимална влечна гума од излез.