Без граници, јуниори широки нозе без ракави, големини xs- 3xl
  • Неодамнешно

Без граници, јуниори широки нозе без ракави, големини xs- 3xl

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиран совршенство. Ниту една и не-сложена комбинација на широки нозе на границите не излегува без напор. Едноставно повлечете го и сте подготвени да го преземете денот (или ноќта) во стилска леснотија. Одликувајќи се со јака од изрез, дизајн без ракави и украсни бисерни копчиња, овој џемпери става елегантен спин на вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена со каросерија; широка силуета на нозете. ИНСЕАМ : 29 ”ИНСЕАМ. Деколте : V-вратлив; јака од изрез. Затворање : стајлинг за влечење; Затворање на задната јамка и копчето со копчето за клучеви. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративни бисерни копчиња на половината; Должина на глуждот; Текстура со камчиња од креп. Широк нозе скокање за јуниори од без граници.