Главни вештачки цвеќиња хидрангеа стебло, зелена боја. Внатрешна употреба
  • Неодамнешно

Главни вештачки цвеќиња хидрангеа стебло, зелена боја. Внатрешна употреба

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Главни места 24 "вештачко цвеќе хиранганеа стебло, зелена боја. Оваа главна вештачка хидранга е со голем цут од 6” ширина. Може да оди сам во вашата сакана вазна, покажувајќи го стилот на едноставност. Може да биде и во фокусот на вашата цветна проект со својата блескава зелена боја. Ова зелено стебло на хидранга изгледа свежо и зимзелено и нема потреба од наводнување или одржување. Само за затворен украсен употреба. Вештачки цвет. Hydrangea. Зелена боја. 24 "во висина. Материјал на телото : полиестер. Само за украсна употреба во затворен простор.